Hakkımızda

 İLAN SİTESİ HAKKINDA

      İlan sitesi yapma yolculuğuna çıkarken ekip olarak ilan verenlerin tüm gereksinimlerini karşılayacak ilan sitesi oluşturmayı hedef aldık.İlan verenler için hazırlanan alış veriş sitesi,araba ilan sitesi ,emlak ilan sitesi, ilanları ilan sitesi,sanayi ve makineleri ilan sitesi,özel ders verenler ilan sitesi,ustalar ve hizmetler ilan sitesi,yardımcılar ilan sitesi,hayvanlar alemi sitesi,arac bul ilan sitesi,ikinci el ve sıfır alış veriş sitesi,ilan ver sitesi gibi bir çok kategoride sizlerin hizmetinizde olacak.

    ilanimabak.com ilan sitesi olmasının yanında inşaat projeleri ile Ikinci el eşya ve nakliye ilanı ile ayrıca göz dolduran ve güvenli ticaret alım satımının yapıldığı güvenilir bir ilan sitesidir.

NEDEN ÜCRETSİZ İLAN SİTESİ

     Ekibimizin çalışmaları neticesinde ilan sitelerinin ,ilan verenlerden yüksek ilan verme ücreti aldıklarını gözlemledik.Bu sebeble ilanimabak.com ücretsiz ilan sitesi kurarak ilan verenleri bir nebzede olsa rahatlatacağını umut ediyoruz.

İLAN SİTESİ KURMA FİKRİ NASIL ÇIKTI

    İlan sitesi için ar-ge çalışmalarımızı tamamladıktan sonra ilan sitesi nihayet sizlerin karşısında.Alış veriş ilan sitesi ,araba ilan sitesi,emlak ilan sitesi, ilanlari ilan sitesi,sanayi ve makineleri ilan sitesi,özel ders verenler ilan sitesi,ustalar ve hizmetler ilan sitesi,yardımcılar ilan sitesi,hayvanlar alemi ilan sitesi,araç bul ilan sitesi,ikinci el ve sıfır alış veriş sitesi,ilan ver sitesi gibi gruplarda paylaşımları yapabileceğiniz,güvenli ve saygın bir ücretsiz ilan sitesi nihayet hizmetinizde.

     ilanimabak.com facebook,twetter ve diğer sosyal platformlarda ikinci el eşya gruplarında,alım satım gruplarında ve nakliye ilanı gruplarında ön planda olmaya ve hızla büyümeye devam eden ücretsiz ilan sitesi olacaktır.

ÜCRETSİZ İLAN SİTESİ PROJESİ

     09.10.2020 yılında çıktığımız ücretsiz ilan sitesi projemizde ilanimabak.com ilan sitesi kurulmasıyla start verildi.Emek ve alınteri ile geçecek bu yolculuk siz değerli ilan verenler ile kazanma stratejisi gütmeden sadece hizmet anlayışı ile ücretsiz ilan sitesi yolunda ilerleyeceğiz.2020 yılında başlattığımız bu ilan sitesi  ticaretinde bizi yalnız bırakmamanızı temenni ederiz.

     Ekip olarak ilan verenlere çok faydası olacağına inandığımız ilanimabak.com projemizi daima geliştirme ve ar-ge yapacağımızı ve ilan sitesi sektöründe artık ilanimabak.com ücretsiz ilan sitesi olacağını unutmayın.

      Böylesine zorlu bir süreç olan ilan sektöründe ayakta kalmanın zor olduğunun bilincindeyiz.Fakat ilanimabak.com her zaman yanınızda olacak.

     Sabırla okuduğunuz için çok teşekkür ederiz…